Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #305766

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • igapäevane müügitöö tulemuslik juhtimine;
  • müügitöö edendamine;
  • klientide konsulteerimine ja nõustamine;
  • müügikampaaniate ettevalmistamine ja hinnapakkumiste koostamine;
  • müügimeeskonna töö juhtimine ja planeerimine;
  • võimalus oma müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine ning realiseerimine.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus;
  • müügitöö kogemus ning juhtimis- ja organiseerimiskogemus;
  • hea eesti, vene ja inglise keeleoskus;
  • ausus ja usaldusväärsus;
  • eesmärkidele suunatud mõtlemine;
  • enesekindlus ja hea pingetaluvus;
  • võime püstitada eesmärke ja neid täita;
  • hea suhtlemis ja läbirääkimisoskus.

Ettevõte pakub

  • arengu- ja karjäärivõimalusi;
  • aktiivset eneseteostusvõimalust;
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid;
  • iseseisvat, loovat ja vaheldusrikast tööd;
  • piisavalt väljakutseid ning võimalust areneda koos ettevõttega;
  • konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Palume Teid oma CV (inglise keeles) saata aadressile: info(at)beatus.ee, märksõnaga "Müügijuht"

Tööpakkumise number
#305766

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. juuni 2013
Kuulutus sisestati:
3. mai 2013
Lisainfo palga kohta:
alates 1000 EUR (brutto) / kokkuleppel

CVKeskus.ee klient

Beatus OÜ küttepuude ja puidust kaubaaluste tootja.

Me pakume puidust kaubaaluseid vastavalt vastavalt ISPM 15 standardile ning kuivi kase/lepa küttepuid rohkem kui 25 erinevas firmas üle kogu Norra.
Oleme suutnud suurendada oma müüki ja tugevdada suhteid oma klientidega just tänu toodete kvaliteedile, paindlikule hinnale ja stabiilsele tarnele.

Vaata rohkem

Müügijuht