Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #624276

MÜÜGIJUHT (Tallinna Tööriistamarket)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuidas sa saad kasulik olla?

  • Sa aitad uusi ja õigeid kliente leida ja neid tänu väga heale klienditeenindusele lojaalsena hoida.
  • Oled aktiivne müüja ja oma klientidele teejuht tööriistade maailmas. Kaardistad klientide vajadusi, koostad müügipakkumisi ja esitad arveid.
  • Viid läbi tootetutvustusi, konsultatsioone, koolitusi ja kampaaniaid.

Nõudmised kandidaadile

Mida Sa endaga kaasa võiks võtta?

  • Soovitavalt tehnikaalase hariduse või varasema kogemuse tehnikatoodetega.
  • Eelneva müügikogemuse, ellistatavalt tehnilises valdkonnas ( tööriistad, tarvikud jne).
  • Eesti ja vene keele oskus.
  • Positiivse suhtumise aktiivsesse müüki ja vähemalt kesktasemel teadmised müügist kui protsessist.

  • Tegutsemistahte, töösoovi ja hea tuju.

Ettevõte pakub

Mida meie pakume?

  • Stabiilset töökohta kauplusteketis, mida kliendid hindavad kvaliteetsete tööriistade laia valiku tõttu.
  • Täistööaega.
  • Ametiautot.
  • Kindlat töötasu pluss igakuist tulemustasu. Tulemustasu suurus sõltub mõistagi tulemusest.
  • Tööalast väljaõpet, koolitusi ja arenguvõimalusi.
  • Toredat ja äärmiselt asjatundlikku meeskonda.
  • Kiirelt arenevat organisatsiooni, kus muutustele on võimalik oma arvamusega kaasa aidata.

Tööpakkumise number
#624276

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. november 2019
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2019

Tööriistamarket on alates 2003a. edukalt tegutsenud, müües nii jae-, kui ka hulgi-klientidele Soome firmast Isojoen Konehalli OY (IKH) tarnitud tooteid. Tööriistamarketi poolt pakutav lai tööriistade ja seadmete valik hõlmab üle 30 000 erineva kaubaartikli ning toodete nomenklatuur laieneb pidevalt. Tänaseks oleme kujunenud üheks suurimaks tööriistade ja tarvikute müüjaks Eestis.

Vaata rohkem