Müügijuht Soome turule
Tööpakkumise number #695198

1
TRUCK CENTER INTERNATIONAL OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Truck Center International otsib oma meeskonda ambitsioonikat müügijuhti ekspordi suunal.

Ametikohast:

  • Aktiivne müük ja uute kliendisuhete loomine
  • Kliendibaasi haldus ja pidev analüüs
  • Müügiaruandlus ja turuülevaate koostamine
  • Osalemine turundus- ja müügistrateegia tegevustel
  • Klientide informeerimine uutest toodetest ja eripakkumistest.

Ootused kandidaadile

  • Omad varasemat ekspordimüügi kogemust auto- või tehnikavaldkonnas.

  • Soovid saavutada parimaid tulemusi ja tegutsed aktiivselt.

  • Oled valmis välislähetusteks.

  • Väga hea soome ja inglise keele oskus. Kasuks tuleb mõne muu võõrkeele oskus.

  • Positiivne ellusuhtumine ja võimekus töötada nii üksi, kui ka meeskonnas

  • Omad B-kategooria juhiluba.

Pakume väärt tulemustele ka väärilist tasu kuni 5000€ bruto. Kuupalk koosneb põhipalgast ja preemiast, mis sõltub püstitatud eesmärkide saavutamisest.

Ettevõtte kontor asub Tallinnas, Lasnamäe linnaosas. Kui pakkumine sind kõnetab, siis saada enda CV ja motivatsioonikiri aadressil: personal(at)truckcenter.ee

Lisainfo

Ennem kandideerimist palun tutvuge tööpakkumisega!

Tööpakkumise number
#695198