Värsked tööpakkumised

Müügijuht Soome turule / Myyntipäällikkö (Suomen vienti)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376702

Tööpakkumise number

376702

Töö kirjeldus

* Vipexi poolt toodetavate ja esindatavate toodete presenteerimine ja müük äriklientidele Soomes ning sellega seonduva kvaliteetse teeninduse ning
järelteeninduse tagamine
* klientidele ehitus-, sisustus- ja viimistlusmaterjalide ning muude pakkumiste koostamine soomekeelsena
* kauba- ja toote kasutusjuhendite toimetamine ja vajadusel soome keelde tõlkimine

* Vipex:in omien- ja sen edustamien tuotteiden esittely ja myynti Suomen yritysasiakkaille ja siihen liittyvän laadukkaan palvelun ja jälkimarkkinoinnin varmistaminen
* Tarjousten teko suomeksi (rakennus- ja sisustusmateriaalit, kylpyhuonetuotteet)
* Asennus- ja käyttöohjeiden muokkaus ja tarvittaessa käännös suomenkieleen

Nõudmised kandidaadile

* soome keele oskus emakeelena või C1 tasemel
* eelnev kliendihaldurina, projektimüügijuhina või analoogsel ametikohal töötamise kogemus
* hea MS Office programmide kasutamisoskus
* B-kategooria autojuhiload

* Suomen kieli (äidinkieli tai taso C1)
* aikaisempi kokemus (avainasiakaspäällikkö, projektimyyntipäällikkö)
* Hyvä MS Office-ohjelmien taidot
* B-luokan ajokortti

* stabiilset töökohta 25 aastat edukalt tegutsenud ettevõttes
* vajalikke tingimusi ja tuge heade tulemuste saavutamiseks
* koolitust ja arenemisvõimalust tugevas rahvusvahelises meeskonnas
* konkurentsivõimelist töötulemustele vastavat töötasu
* suurepärast eneseteostusvõimalust

* Vakituinen työkohta menestyksellä 25 vuotta toimivassa yrityksessä
* Tarvittavat edellytykset ja tuki saavuttaa hyvät tulokset
* Koulutus ja kehittymismahdollisuus vahvassa kansainvälisessä tiimissä
* Kilpailukykyinen, tuloksia vastaava palkkaus
* Erinomainen tilaisuus itsensä toteuttamiseen

Lisainfo

Töökoht Eestis, Tallinna kontoris.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
28. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2015

AS Vipex on 1990. aastal asutatud rahvusvaheline tootmis- ja kaubandusettevõte.

Meie tootevaliku moodustavad erinevad kõrgekvaliteedilised ehitus- ja siseviimistlusmaterjalid, looduskivitooted, mööbel, sanitaartehnika ning kodu- ja laiatarbekaubad, mis pärinevad enam kui 30 riigist üle kogu maailma.

Esindame või omame mitmeid üle kogu Skandinaavia ja Balti riikide tuntud kaubamärke. Meie klientideks nendel turgudel on kõik suuremad ehitus- ja viimistluskaupade müügiga tegelevad jaekaubandusettevõtted, ehitus- ja kinnisvaraarendusettevõtted, arhitektid ja sisekujundajad, riigiasutused jpt.

AS Vipex partneritele pakutavate teenuste hulka kuuluvad lisaks tootjafirmade esindamisele ja toodetud kaupade hulgimüügi korraldamisele ka müügitoetuse ja järelteeninduse pakkumine ning logistikateenused. Ülaltoodud teenuseid pakume põhiosas Eesti, Läti, Leedu, Soome ja Rootsi turul.

AS Vipex on vuonna 1990 perustettu kansainvälinen tukku-ja vähittäiskauppa, jonka lisätoimeen kuuluu myös logistiikka-ja tuotannonjohtamis-palvelut.

Meidän toimintaalueena on pääasiassa laadukkaiden rakennus- ja sisustusmateriaalien-, luonnonkivi-tuotteiden, huonekalujen-, kylpyhuonekalusteiden sekä koti-ja kulutustavaroiden tuotanto, tuotannon järjestäminen, tehtaiden edustaminen ja edustamiensa tuotteiden jakelu ja myynti sekä Virossa että muissa Euroopan maissa.

AS Vipex:illä on omia tuotemerkkejä ja edustaa useita tunnettuja tuotemerkkejä, joiden tuotteet ovat edustettuina pääasiassa Baltiassa ja Pohjoismaissa.Tällä hetkellä tuotamme ja / tai tuomme tuotteita ja tavaroita yhteensä yli 30 eri maasta.

Yrityksen hallintajärjestelmä täyttää ISO 9001:2000 laatustandardin ja yritykselle on myönnetty Bureau Veritas Oy:n mukainen laatusertifikaatti.