2023-08-23 14:48:55

Müügijuht / projektijuht

CVKeskus.ee klient
2600 - 4000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Ürituste müügijuht / projektijuht

Otsime Rent Center tiimi motiveeritud ja sihikindlat müügi/projektijuhti!

Tegeleme sündmuste telkide ja peoinventari rendi/müügi/paigaldusega. Varustame erinevaid sündmusi oma inventariga nagu firmaüritusi, festivale, linna ja valdade sündmusi, pulmasid, suvepäevi jne.

Sinu peamisteks ülesanneteks oleks suurendada kliendibaasi, toetada juba olemasolevaid kliente ning projektipõhiselt ürituste/sündmuste juhtimine.

Kui julged eesmärgid ja ambitsioon on sinu märksõnad, siis ootame sind kandideerima projektijuhiks, et koos midagi erakordset korda saata.

Peamised tööülesanded

  • Uute kliendisuhete loomine, olemasolevate kliendisuhete arendamine
  • Müügi / rendi suurendamine läbi uute klientide
  • Kliendikohtumistel osalemine ja objektide ülevaatamine
  • Pakkumiste koostamine
  • Jooksvate renditellimuste haldamine
  • Hangetel osalemine
  • Invnentari planeerimine projektide(sündmuste) teostamiseks
  • Arendusprojektides kaasalöömine

Ootused kandidaadile

Ootused sulle

  • Hea suhtlemisoskus
  • Suhtled vabalt Eesti ja Inglise keeles
  • Sul on varasem müügi / projektijuhi kogemus
  • Vähemalt keskharidus
  • Sa oled motiveeritud ja kõrge pingetaluvusega
  • Täpsus ja kohusetundlikkus
  • Organiseerimisvõime ja suudad leida kiireid lahendusi
  • Võime töötada erinevate projektide/ülesannetega samaaegselt
  • Arvutikasutamise oskus ja üldine tehniline taiplikkus
  • Oled suuteline töötama iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • Oled valmis töötama vastavalt vajadusele ka nädalavahetustel
  • Omad B-kategooria juhilube

Ettevõte pakub

Mida me vastu pakume?

  • Täistööega
  • Töökoht arenevas Gasell ettevõttes
  • Konkurentsivõimelist palka (põhipalk + projektipõhist boonust)
  • Piiramatu sissetuleku võimalust, vastavalt enda töö tulemustele
  • Sõbralik ja noor kollektiiv
  • Väga mitmekülgne ja vaheldusrikas töö
  • Võimalus ettevõtte arengus kaasa rääkida
  • Ametiauto
  • Spordikompensatsioon