Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674314

Müügijuht (projektijuht)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kaupade ja teenuste müük klientidele (eraisikutele ja ettevõtetele

  • Müügipakkumiste ettevalmistamine

  • Tellimuste vastuvõtmine

  • Kauba komplekteerimise ja kohaletoimetamise korraldamine

  • Klientide sõbralik ja abivalmis teenindamine

Ootused kandidaadile

  • Pühendumine klientidele, sõbralik ja abivalmis suhtlemis- ja teenindusoskus

  • Vähemalt 2-aastane töökogemus projektimüügi alal

  • Hea arvutikasutusoskus

  • Otsustus- ja vastutusvõime

  • Hea eesti ja vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja dünaamilist tööd
  • Stabiilset töötasu, tulemustasu, sotsiaalseid garantiisid, ettevõtte poolseid soodustusi
  • Arengu- ja koolitusvõimalusi
  • Vahetustega tööd

Oled oodatud kandideerima!
Lisainfo telefonil:+372 5305 1593

Tööpakkumise number
#674314

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2020
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2020

DEPO on 100% Läti kapitalil põhinev ettevõte, kes avab käesoleva aasta suvel Tallinnas oma esimese ehituskaupluse. Kaupluses pakume tööd ca 200 töötajale.

Vaata rohkem