Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313532

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektri- ja nõrkvoolusüsteemide projekti ja hooldusteenuse müük ja eelarvestamine
Uute klientide otsimine ja pikaajaliste kliendisuhete loomine ning hoidmine
Hinnapakkumiste koostamine ja edastamine
Müügilepingute sõlmimine
Suhtlemine tarnijatega
Enda ja meeskonna töö koordineerimine

Ootused kandidaadile

Keskharidus, soovituslikult kõrgharidus
Eelnev müügitöö kogemus soovituslik tehnilises valdkonnas
Tehniline taip
Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
Eesti, inglise ja vene keele oskus
Kohusetundlik, õpivõimeline, initsiatiivne, hea pingetaluvusega, aus
arvuti kasutamise oskus
B-kategooria autojuhiload

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekesist tööd
Motiveerivat töötasu
Meeldivat töökeskkonda
Autokompensatsiooni
Arvutit
Telefonikompensatsiooni

Tööpakkumise number
#313532

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013

Trimente Group OÜ tegeleb elektri- ja nõrkvoolusüsteemide paigalduse ja hooldusega. Ettevõtte arenguga seoses otsime oma meeskonda aktiivset müügijuhti.

Vaata rohkem

Müügijuht