MÜÜGIJUHT
Tööpakkumise number #832002

MÜÜGIJUHT

1
Tori Timber OÜ
Pärnu, Pärnumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on saematerjali ja kaubaaluste müük peamiselt Eesti ja lähiriikide turule, olemasolevate klientide hoidmine ja uute klientide leidmine, hinnapakkumiste koostamine ja müügilepingute sõlmimine, müügi planeerimine, müügitulemuste jälgimine ja analüüs, jooksvate küsimuste lahendamine

Ootused kandidaadile

Oled meile sobiv kandidaat kui oled kohusetundlik ja usaldusväärne, iseseisev ja täpne, sul on B-kategooria sõiduõigus, omad vähemalt keskharidust, sul on oskus oma tööd juhtida ja planeerida, valdad väga heal tasemel eesti ja inglise keelt, suhtled vene keeles, sul on väga hea arvutikasutamisoskus ja omad puidusektoris eelnevat edukat müügi- ja kontoritöö kogemust

Kaasaegset töökeskkonda, ametiautot või isikliku sõiduauto kompensatsiooni, arenemisvõimalust, igapäevaselt toetavaid ja abistavaid kolleege, konkurentsivõimelist töötasu, lahedaid ühisüritusi meeskonnaga, võimalus koos luua ettevõtte kasvuplaane ja anda oma panus ettevõtte arengusse.

Kandideeri läbi CV Keskuse või saada enda CV e-mailile:info(at)toritimber.com märksõnaga „Müügijuht“

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Peakontori asukoht aadressil Papiniidu 5, Pärnu

VISIT OUR WEBSITE

www.TORITIMBER.com

YOUR PARTNER IN TIMBER INDUSTRY

Tööpakkumise number
#832002

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2023
MÜÜGIJUHT MÜÜGIJUHT

Tori Timber OÜ on 2007 aastal asutatud Eesti puidukaubandusettevõte. Oleme
oma valdkonnas üks suurimatest. Ettevõttes töötab 30 inimest. Turustame
metsamaterjali, saematerjali ja muid erinevaid puittooteid üle maailma.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

5 p. tagasi
PROJEKTIMÜÜGIJUHT PÄRNUSSE Karl Bilder OÜ
Alates 1600 €/kuus
5 p. tagasi
PROJEKTIMÜÜGIJUHT PÄRNUSSE Karl Bilder OÜ • Pärnu
Pärnu
VIP 9
3 näd. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST (ELEKTROONIKA VALDKONNAS) OEM Eesti OÜ
9
MÜÜGISPETSIALIST (ELEKTROONIKA VALDKONNAS) OEM Eesti OÜ • Pärnu
Pärnu
2 näd. tagasi
KINNISVARAMAAKLER Kosk kinnisvara OÜ
KINNISVARAMAAKLER Kosk kinnisvara OÜ • Pärnu
Pärnu
nädal tagasi
RASKETEHNIKA VARUOSADE MÜÜGIESINDAJA PÄRNUS Skuba Eesti OÜ
RASKETEHNIKA VARUOSADE MÜÜGIESINDAJA PÄRNUS Skuba Eesti OÜ • Pärnumaa
Pärnumaa
UUS
2 p. tagasi
SALONGI ADMINISTRAATOR AMSERV PÄRNU ESINDUSES Amserv Grupi AS
UUS
2 p. tagasi
SALONGI ADMINISTRAATOR AMSERV PÄRNU ESINDUSES Amserv Grupi AS • Pärnu
Pärnu
Vaatan kõiki
MÜÜGIJUHT
MÜÜGIJUHT