https://www.cvkeskus.ee/239690

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Müügijuht; müügijuhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239690

Tööpakkumise number

239690

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda MÜÜGIJUHTI ja MÜÜGIJUHI ABI. Müügijuhi tööülesanneteks on esmasuhtlus uute Euroopa klientidega ning olemasolevate klientide müügi hoogustamine; müügijuhi abi tööülesanneteks on olemasolevate klientide tellimuste korraldamine ning müügitöö tugitegevused. Töökohaks saab olla kodukontor. Tublit müügijuhti ootavad ees lähetused sihtturgudele.


Nõudmised kandidaadile

Iseseisv töökus ja täpsus on enesestmõistetavad. Oluline varasem rahvusvaheline (müügi)töö kogemus, väga hea suuline ja kirjalik suhtlus ning keelteoskused. Keeltest eelistatud itaalia, hispaania, rootsi ja/või taani, norra keeled; perfektne inglise keel käib loomulikust nende ametite juurde. Huvitume ka arhitektuuri või disaini taustaga kandidaatidest kuna üks müügijuht spetsialiseerub suhtlusele arhitektide ja disaineritega.


Ettevõte pakub

Töötasu müügijuhile kuni €1500; müügijuhi abile kuni €1000. Töö maailma kasvava tippdisaini brändiga ning suhtlus kogu Euroopa piires; olles Eestis olete samal ajal täiega maailmas ning osalete disaini ja tehnoloogia eduloos.


Lisainfo

Müügimeeskond asub Tallinnas ja Amsterdamis ning meeskonnas on hetkel 4 inimest kuid see kasvab aastaga 10ni. Bolefloor on eelkõige looduslähedase disaini bränd olles samal ajal moodsaim põrandamaterjal maailmas.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
16. september 2011
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1500 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Bolefloor on rahvusvaheline disaini- ja arendusettevõte Euroopa müügikeskusega Amsterdamis ja tootmisega Eestis mille tooted hullutavad arhitekte ja jõukaid ostjaid üle maailma. Saksa juhtiv arhitektuuriajakiri on paigutanud meie looduslikud disainpinnad viimase 50 aasta innovatiivsemate toodete hulka http://www.detail.de/rw_5_Formulare_VotingProduktwettbewerb2011_HoleRubrik_4_RubrikUebersicht.htm OTSIME OMA MEESKONDA SKANDINAAVIA KEELTE (ROOTSI; TAANI; NORRA) NING ITAALIA JA HISPAANIA KEELE OSKUSEGA MÜÜGIINIMESI.