Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518874

Müügijuht (lapsehoolduspuhkuse asendaja)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda müügijuhti kelle ülesandeks on Villa Ammende müügi- ja turundustegevuste planeerimine, käivitamine ja läbiviimine.
Müügijuhi tööülesanneteks on:
Kliendisegmentide kaupa müügitegevuse igapäevane jälgimine ja teostamine
Hotelli ja restorani müügitegevuse haldamine ning arendus koostöös teenindusjuhiga
Müügikanalite valik ning koostöö koordineerimine
Turunduskanalite valik ning haldamine
Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Kliendiürituste korraldamine, messidel osalemine
Hotellipakettide väljatöötamine ja müük
Hotelli – ja restoraniteenuste hinnakujundus
Müügitellimuste haldamine

Ootused kandidaadile

Eelnev kogemus müügi ja/või turunduse valdkonnas hotellinduses.
Hea suhtlemisoskus, huumorimeel, positiivne meelelaad, meeskonnatööoskus ja pingetaluvus
Väga hea eesti ja inglise keele oskus
Kasuks tuleb vene ja soome keele oskus
Kasuks tuleb varasem töökogemus programmiga Fidelio
Hea planeerimisoskus ja analüüsivõime;
Valmisolek töötamiseks ka õhtustel aegadel, nädalavahetustel
Valmisolek välislähetusteks

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd unikaalses juugendstiilis hotellis
Võimalust õppida ja areneda oma valdkonna parimatega
Motiveerivat töötasu
Karjääri- ning eneseteostamise võimalust
Sõbralikku ja nooruslikku kollektiivi
Tööalaseid koolitusi
Erinevaid meeskonnaüritusi
Vastavalt staažile suurenevat puhkust

Tööpakkumise number
#518874

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. märts 2018
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2018

Villa Ammende on unikaalne juugendstiilis hotell Pärnu rannapiirkonnas. Oleme luksusliku ja professionaalset klienditeenindust pakkunud 1999 aastast peale ja selle ajaga on tekkinud piisava kogemuste pagas, et olla kohalikuks hotellide ja restoranide lipulaevaks. Kui klienditeenindus on Sulle kutsumuseks, kandideeri juba täna!

Vaata rohkem