Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368600

Tööpakkumise number

368600

Töö kirjeldus

• Müügiprotsessi koordineerimine ja juhtimine Rakvere esinduse müügipiirkonnas Ida- ja Lääne-Virumaal.
• Isiklik suhtlemine olemasolevate- ja tulevaste klientidega, nende regulaarne külastamine, läbirääkimine, pakkumiste tegemine.
• Klientide vajaduste tundmine ja kliendisuhete arendamine ootuskohaste pakkumiste tegemise läbi.
• Müügianalüüsi teostamine, müügitegevuse planeerimine, aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev müügialase töö kogemus, soovitavalt sarnasel tegevusalal.
• Eesti ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

• Mitmekülgset ja huvitavat tööd.
• Kaasaegset töökeskkonda.
• Konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
30. jaanuar 2015

Erimell AS on 1995 aastal asutatud õlide ja määrdeainete ning autotarvete hulgimüügi ettevõte.
Meil on Eestis neli müügiesindust: Rakveres, Sauel, Tartus ja Pärnus
Firmas töötab üle 30 inimese.
Pakume tööd MÜÜGIJUHILE töökohaga Rakvere, Narva 40.