Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #178057

Müügijuht-kliendihaldur

Firma nimi peidetud
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügijuht-kliendihaldur peab teostama professionaalsel tasemel müüki, haldama kliendibaasi, assisteerima juhatajat ja korraldama krediidihaldusosakonna tööd.

Nõudmised kandidaadile

Töötajalt ootame aktiivsust, pingetaluvust, väga head suhtlemisoskust, meeskonnatöö oskust ja positiivset ellusuhtumist.
Kasuks tuleb hea vene keele oskus ja mitmekülgne arvutioskus.

Pakume töötmahust ja kvaliteedist sõltuvat head töötasu. Meie kollektiiv on väike ja sõbralik ning suure töötahtega. Töötame meeldivas keskkonnas.

Tööpakkumise number
#178057

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. mai 2009
Kuulutus sisestati:
12. mai 2009
Lisainfo palga kohta:
Kokkuleppel

Kreedix OÜ on 2004. aastal asutatud ettevõte, mis pakub igakülgset abi võlgade ja võlglastega tegelemisel. Meie eesmärgiks on aidata juba eos muuta müüki riskivabamaks, koostame taustauuringuid vältimaks juba ette halba müügitehingut. Õigeaegne kontroll arvete tasumise üle, st. meeldetuletused, maksekokkulepped, solidaarlepped, aitavad hoida rahavoogusid kontrolli all.

Pakume kaasaegset inkassoteenust, mis on kliendisõbralik ja välistab inkasso nimest tuleneva halva maine tõttu vaenulikud ja emotsionaalsed tuleviku suhted oma klientidega. Meie eesmärk on muuta inkasso selleks, mis ta olema peaks – abi võlgadest vabanemiseks ilma võlglast hävitamata.

Vaata rohkem