Värsked tööpakkumised

Müügijuht (kipsseinte ja ripplagede valdkond)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565424

Tööpakkumise number

565424

Töö kirjeldus

Müügijuhina on Sinu tööülesanneteks suhtlemine nii olemasolevate klientidega kui ka uute kliendisuhete loomine ja ettevõtte poolt pakutavate toodete aktiivne müük Eestis kui ka välisturgudel. Samuti ettevõtte kodulehe haldus.

Nõudmised kandidaadile

* Soovime, et Sa oleksid tööalaselt tegelenud müügi ja turundusega. Kasuks tuleb ehitusvaldkonnas müügijuhtimise, ehituspoes müüja või kipsseinte ja ripplagede paigaldaja töökogemus
* Väga hea suhtlemisoskus, algatusvõime ning iseseisvus oma töö planeerimisel
* Väga hea eesti keele oskus. Suhtlustasandil inglise keele ning soome ja/või vene keele oskus
* Väga hea MS Office tundmine
* Vajalik on B-kategooria juhiluba ning isikliku sõiduauto olemasolu

Ettevõte pakub

* Konkurentsivõimelist töötasu
* Arenemis- ja kaasarääkimisvõimalusi perspektiivikas ettevõttes
* Vajalikke töövahendeid
* Autokompensatsiooni
* Sportimissoodustust

Asukoht:
Läänemaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
1. november 2018

Tandem Kaubandus OÜ tegevusvaldkonnaks on peamiselt ripplagede ja akustiliste seinapaneelide müük. Lisaks ripplagede ja akustiliste seinapaneelide müügile pakume ka ehitusmaterjalide projektimüügi teenust ettevõtetele ja eraisikutele. Meie tootevalikus on esindatud brändid, mis on maailmas kõrgelt hinnatud oma kõrge kvaliteedi ja hea hinna suhte poolest. Kõik meie pakutavad tooted on testitud rahvusvaheliselt tunnustatud laborites ja omavad vastavaid sertifikaate. Pakkumiste koostamine, müük, kaupade õigeaegne toimetamine ehitusobjektile - kõige sellega toimetab meeskond, mille kõik liikmed omavad vähemalt 10 aasta pikkust töökogemust vastavas valdkonnas.