Värsked tööpakkumised

Müügijuht kaupluses EDU Konsum

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 465047

Tööpakkumise number

465047

Töö kirjeldus

Pakume tööd müügijuhile kaupluses EDU Konsum (Põlva, Kesk 39/Aasa 1),
kelle põhilised tööülesanded on kaupade tellimine, kaupade vastuvõtmine, müügitulemuste analüüs, väljapanekute korraldamine.
Kauplus on avatud iga päev 9-22.

Nõudmised kandidaadile

Vajalikud omadused ja oskused on:
arvutioskus, analüüsivõime, korrektsus, ausus, koostöövõime

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd sõbralikus meeskonnas
Väljaõpet ja koolitusi
Sportimisvõimalust
Ühisüritusi

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2017
Kuulutus sisestati:
17. märts 2017

Põlva Tarbijate Ühistu põhiline tegevusala on jaekaubandus ja toitlustus.
Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööpakkuja Põlva maakonnas. Meil töötab ligi 300 töötajat 32 ettevõttes.
Toitlustusteenust pakuvad Põlva Kaubamaja kohvik ja kondiitritsehh.
EDU Keskuses asub toidukaupade kauplus EDU Konsum ja elamusi pakub EDU Bowling.