Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #634239
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Järvamaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Järvamaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 7. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:24. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte ja toodete spetsiifika tundmine
  • Müügi eesmärgil suhete loomine
  • Olemasolevate klientidega suhte hoidmine
  • Koguste dokumenteerimine ja töö kaardistamine
  • Sotsiaalmeedia ja turunduse poole katmine
  • Hangete leidmine, kus osaleda.

Ootused kandidaadile

See väljakutse on sulle, kui:

  • Sul on müügitöös vähemalt kahe aastane kogemus
  • Oled algatusvõimeline, iseseisev ja julge
  • Oled otsustusvõimeline ja hea põhjendamisoskusega
  • Sul on valmidus välislähetusteks
  • Oskad eesti ja inglise keelt ning kasuks tuleb ka kolmanda võõrkeele oskus

Omalt poolt pakume huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd ning toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#634239

Asukoht:
Järvamaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
7. jaanuar 2020

Thermoarena OÜ on Järva maakonnas, Koigi külas asuv ettevõte, mis on üle 10 aasta tegelenud puidu termotöötlemise ja sellest erinevate toodete tootmise ja müügiga.

Vaata rohkem

Müügijuht