Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 183585

Tööpakkumise number

183585

Töö kirjeldus

müügistrateegiate ja -plaanide väljatöötamine ning realiseerimine
uute klientide leidmine
uute projektide otsimine, juhtimine ja koordineerimine
turu- ja müügianalüüsid
hinnapakkumiste koostamine
müügiosakonna üldjuhtimine

Nõudmised kandidaadile

eelnev müügitöö kogemus vähemalt 3 aastat (soovitavalt plasttoidupakendite valdkonnas)
juhtimiskogemus
kõrgharidus
väga hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas
eesti ja vene keele oskus
oskus tulemuslikult meeskonda organiseerida ja juhtida
hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus, algatusvõime, pingetaluvus

Ettevõte pakub

Pakume huvitavat tööd ja konkurentsivõimelist töötasu

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
7. september 2009
Lisainfo palga kohta:
kokkuleppel

POLYFORM AS (Sillamäe linn) on Baltimaade suurim plastpakendite tootja. Ettevõtte toodangut turustatakse sellistesse maadesse nagu Läti, Leedu, Venemaa, Soome, Rootsi, Saksamaa, Poola ning Taani