Müügijuht
Tööpakkumise number #708580

Müügijuht

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Müügijuhi tööülesanneteks on uute maateetranspordi ja pakiäri valdkonna müügivõimaluste leidmine. Aktiivne kliendiportfelli suurendamine, müügitehingute realiseerimine, suurepäraste kliendisuhete loomine ja hoidmine, lahenduste leidmine ja pakkumine klientidele.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui

Sul on varasem töökogemus müügivaldkonnas, kasuks tuleb varasem töökogemus logistikas

Oled suurepärane kontaktide looja

Valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt nii kõne kui ka kirjas, vene ja/ või soome keele oskus tuleb kasuks

Oled motiveeritud väljakutsetest ja eesmärkide täitmisest

Märkad detaile ja Sulle meeldib teha parendusettepanekuid ning neid ka ellu viia

Tunned huvi e-kaubanduse ja maanteetranspordi äri vastu

Oled analüütiline ja innovaatiline

Oled suurepärane kontaktide looja ja müük algab Sinu jaoks kui saad vastuse „Ei“.

Sul on olemas tahe olla parim ja igapäevased õppetunnid panevad Sul silma särama

Ning oled suurpärane meeskonna „mängija“

Ettevõte pakub

Põnevat ja vastutusrikast tööd

Suurepärast võimalust kuuluda rahvusvahelisse oma ala professionaalide meeskonda

Ettevõtte soodustusi, ühisüritusi ja erinevaid sportimisvõimalusi;

Tööpakkumise number
#708580

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
7. juuni 2021
Müügijuht Müügijuht

Itella Estonia OÜ on Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistika ettevõte, mis tegutseb Eestis, Soomes, Rootsis, Venemaal, Lätis ja Leedus. Eestis pakume oma klientidele logistikalahendusi juba üle 16 aasta.
Lisaks logistikalahendustele pakub Itella ka pakiautomaatide teenust.
Itella SmartPOST on Eesti vanim, tuntuim ja kvaliteetseim iseteeninduslike pakiautomaatide teenuse pakkuja.

Vaata rohkem

Müügijuht
Müügijuht