Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #638864
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Clean Big otsib oma meeskonda ambitsioonikat ja särasilmset müügijuhti, kelle peamisteks ülesanneteks on uute klientide leidmine ja aktiivne müük, pakkudes tõhuseimaid lahendusi koristusvallas.

Ootused kandidaadile

- väga heal tasemel veenmis- ja suhtlemisoskus
- soov teha müügitööd
- arusaam müügipsühholoogiast
- iseseisvus ja enese motiveerimise oskus
- efektiivne aja kasutamise oskus
- väga hea eesti keele oskus, kasuks tulevad vene- ja inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- eneseteostusvõimalust
- motiveerivat töötasu heade tulemuste eest
- toredaid ja toetavaid kolleege

Tööpakkumise number
#638864

Asukoht:
Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
6. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Müügijuht