MÜÜGIJUHT (eksport)
Tööpakkumise number #794604

9
KMT Prefab OÜ
Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Uute projektide ja klientide leidmine

  • Klientidega kohtumiste korraldamine ja kohtumistel ettevõtte esindamine

  • Hinnapakkumiste koostamine ja müügianalüüs

  • Müügiläbirääkimiste pidamine ja müügilepingute sõlmimine

  • Osalemine tootearenduse protsessis

Ootused kandidaadile

  • Huvi ehitusvaldkonna ja aktiivse müügiga tegelemiseks
  • Kõrgharidust või selle omandamist (eelistatult tööga seotud valdkonnas)
  • Väga head suhtlemis-, esitlus- ja läbirääkimisoskus
  • Eesti keele kõnes ja kirjas väga head valdamist
  • Inglise keele head oskust kõnes ja kirjas
  • MS Office programmide head valdamist
  • Lojaalsust ja kohustetundlikkust

Eeliseks on:

  • Töökogemus ehituse eelarvestamise valdkonnas
  • Ehitusjooniste ja projekteerimistarkvara (AutoCad, Revit,…) tundmine
  • Täiendava võõrkeele valdamine

Ettevõte pakub

  • erialast väljaõpet ja enesetäiendamise võimalusi
  • huvitavat ja mitmekülgset tööd
  • tööd rahvusvahelistes projektides
  • mõnusat ja sõbralikku meeskonda
  • erialaseid enesetäiendamise võimalusi
  • sportimise soodustust
  • hea töö eest väärilist motivatsioonipaketti
  • korralikke töövahendeid

Töö asukoht: Tabasalu, Harku vald, Harjumaa

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot 5257 780;
CV Keskuse värbamiskonsultant Kristiina Jürisoo.

Tööpakkumise number
#794604

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuni 2022
MÜÜGIJUHT (eksport) MÜÜGIJUHT (eksport)

CV Keskus OÜ kliendiks on KMT Prefab OÜ, mis projekteerib, toodab ja paigaldab seina-, vahelae- ja katusepaneele eri tüüpi hoonetele. Ettevõte asutati 2002. aastal ning on täna regiooni üks turuliidreid puitkarkass-ja termoprofiilist seina- ja laepaneelide tootjana. Juba algusaastatest on olnud fookus ekspordil, mis moodustab täna üle 90% ettevõtte müügitulust – peamiselt eksporditakse Põhjamaadesse, kuid läbi partnerite ka Inglismaale ja mujale Euroopasse. Ettevõtte kontor asub Tallinna lähedal Tabasalus ning tootmisüksus on Rapla maakonnas Hageris.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 9
5 p. tagasi
MÜÜGIJUHT Pakendikeskus AS
9
5 p. tagasi
MÜÜGIJUHT Pakendikeskus AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
MÜÜGIJUHT Human Capital OÜ
1
MÜÜGIJUHT Human Capital OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MÜÜGI- JA ARENDUSJUHT TALLINNAS JA HARJUMAAL Makro Trade Baltic OÜ
5 p. tagasi
MÜÜGI- JA ARENDUSJUHT TALLINNAS JA HARJUMAAL Makro Trade Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
MÜÜGIESINDAJA AKVEDUKT OÜ
1
MÜÜGIESINDAJA AKVEDUKT OÜ • Harjumaa
Lagedi
MÜÜGIESINDAJA Global Marine Supply OÜ
1700 - 4500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Global Marine Supply OÜ • Harjumaa
Jüri / Aruküla
Vaatan kõiki