https://www.cvkeskus.ee/656153
Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Oleme suurendamas oma ettevõttes müügimeeskonda. Sellega seoses otsime juurde rõõmsameelseid ja energilisi inimesi, kellele meeldiks ühtses meeskonnas töötamine aga samas oleks valmis ka iseseisvalt töösse pühenduma ning eesmärke saavutama. Müügijuhi ülesanneteks on uute klientide leidmine, kliendisuhete juhtimine, tellimuste haldamine ja välisvisiitidel osalemine.

Meie tootmine ja kontor asuvad küll Tartus aga võimaldame ka töötamist kaugkontorina kodust, seega on oodatud kandideerima kõik huvilised üle Eesti ja ka väljaspool Eestit.


Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • varasemat müügitöö kogemust või kõrgharidust
  • head eesti ja inglise keele oskust kõnes ning kirjas, kasuks tuleb soome keele oskus
  • valmisolekut lühikomandeeringutes viibimiseks välismaal
  • kiiret õppimisvõimet ja süstemaatilist mõtlemist
  • kohusetunnet ja kõrget kvaliteeti oma töös


Ettevõte pakub


  • huvitavat rahvusvahelist tööd arenevas ja edukas ettevõttes

  • üksteist toetavat kollektiivi

  • häid ja stabiilseid töötingimusi

  • töötulemustele vastavat korralikku palka, mis koosneb põhipalgast ning tulemustasust.


Tööpakkumise number
#656153

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2020
Kuulutus sisestati:
26. juuni 2020
Müügijuht Müügijuht

Toci OÜ

Toci on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille käive on hoogsalt kasvanud ja on sellel aastal juba üle 6 miljoni euro. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese.

Koos ettevõttega kasvab pidevalt ka meie sõbralik kollektiiv, kes ootab hetkel juurde teotahtelist ja laia silmaringiga müügijuhti. Uuele kolleegile võiks meeldida mitmekülgne töö, enese proovilepanek ja uued väljakutsed. Meie ettevõttes on võimalus teha rahvusvahelist müügikarjääri ning teenida endale müügikäibega vahetult seotud kõrget palka.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Skandinaavia turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid. Meie igapäevatööks on metsatöömasinate, tööstusseadmete, merenavigatsioonitoodete, ehituskonstruktsioonide ja muude metalltoodete valmistamine.

Vaata rohkem

Müügijuht
You are applying to:
Müügijuht
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!