Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #605846
Kaugtöö võimalus

Müügijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Aktiivne ehitusteenuste müük äri- ja eraklientidele
Turundustegevuse planeerimine ja korraldamine
Turutrendide ja konkurentide analüüs
Ettevõtte kodulehe sisu uuendamine

Ootused kandidaadile

Ehitus-, projekteerimiseteenuste või ehitusmaterjalide müügijuhtimise kogemus
Ehituse eelarvestamise kogemus
Eesti, vene ja inglise keele oskus
MS Office ja soovitavalt AutoCAD arvutiprogrammi tundmine
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

Võimalus areneda individuaalselt ja koos ettevõttega
Liikuvat töökohta ja iseenda tööaja planeerimist
Vajalikke töö -ja sõiduvahendeid
Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#605846

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2019

ro Ehitustrust OÜ on ettevõte, mis lihtsustab ehitusmaailma projektist võtmeteni lahendustega. Meie kollektiivi kuuluvad kõrgtasemel projekteerjiad, objektijuhid, ehitajad ning operaatorid, kelle töökogemus ühtse meeskonnana ulatub 15. aastani. Meie põhilisteks tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne ja konstruktiivne projekteerimine, üldehitustööd, teraskonstruktsioonide paigaldus ning ehitiste konserveerimine ja restaureerimine.

Vaata rohkem

Müügijuht