Värsked tööpakkumised

Müügijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 182116

Tööpakkumise number

182116

Töö kirjeldus

Haiglatarvikute müük Eestis
Uute kontaktide loomine.
Klientide analüüs ja vajaduste määratlemine.
Lahenduste tutvustamine ja esitlemine klientidele.
Hinnapakkumiste koostamine
Tellimuste vastuvõtmine

Nõudmised kandidaadile

Teadmised meditsiinist, haiglatarvikutest
Väga hea suhtlemisoskus.
Väga heal tasemel eesti keele valdamine.
Kohusetundlikkus ja valmidus enda teadmisi täiendada.
Leidlikkus ja kiire taip klientidega suhtlemisel.
Positiivne ellusuhtumine.
B-kategooria juhilubade olemasolu
Isikliku auto kasutamise võimalus

Kasuks tuleb:

Varasem töökogemus meditsiini ja müügi valdkonnas
Inglise ja vene keele oskus.

Ettevõte pakub

Head töökeskkonda.
Võimalust tutvuda uute ja huvitavate inimestega
Võimalust kuuluda kiiresti arenevasse meeskonda.
Põhipalka+ tulemustasu

Lisainfo

Palgasoov palume saata CV-ga (Neto)

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2009
Kuulutus sisestati:
7. august 2009

Osaühing LifeGear asutati 2009. aasta alguses. Meie ettevõtte põhitegevuseks on haiglatarvikute ja invaabivahendite hulgimüük. Pakume laias valikus nimetatud valdkonna tunnustatuimate tootjate tooteid süstaldest haiglamööbli ning karkudest ratastoolideni.
Meie tegevus on suunatud haiglatele, erakliinikutele ning hooldusasutustele.
Osaühingu põhiväärtuseks oleme seadnud juhtida firma tänasest tulevikku, ning toetuda põhimõttele - klientide edu tähendab õnnestumist meie ettevõttele ning meie töötajatele.
OÜ LifeGear’i missiooniks on ühelt poolt parandada puuetega inimeste toimetulekut igapäevaelus ning teisalt ravi kvaliteeti haiglates ning hooldusasutustes pakkudes klientidele parimaid ja uuenduslikumaid lahendusi meditsiinitarvikute ja invaabivahendite valdkonnas.