Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673536

Müügiinsener/Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. oktoober 2020
Kuulutus aegub:21. november 2020

Töö kirjeldus

 Kliendi projektidele sobivate lahenduste leidmine ja nende põhjal pakkumiste koostamine.

 Klientide tehniline ja tootealane nõustamine.

 Koostööpartneritega suhtlemine.

Ootused kandidaadile

 Ehitus või tootearendusalast kõrg- või rakenduskõrgharidus. (Arhitekt, Eehitusinsener, vms) Võibolla ka omandamisel.

 Töö eeldab ehitusalaseid taedmisi, oskust lugeda ehitusjooniseid.

 Varasem kogemus riigihangete vormistamisel.

 Müügitöö tahe ning tulemustele orienteeritus.

 Suhtlemis- ja läbirääkimisoskus.

 Inglise keele oskus

Kasuks tuleb

 CAD tarkvara valdamine

 Soome ja vene keele valdamine.

 Varasem müügikogemus

 Huvi ehituse ja siseviimistluslahenduste vastu.

Ettevõte pakub

Töösuhe: Lepinguline, tähtajatu.

Tööaeg: Klassikalise tööajaga töönädal.

Töökoha asukoht: Tallinn, Mustamäe tee 51A

Tööle asumise aeg: kokkuleppel.

Päikesedekoori OÜ on aknakatete tootmisega tegelev ettevõte.

Lisainfo

Päikesedekoori OÜ asutati Eestis 1993. aastal. Tegemist on Eesti ja Skandinaavia turgudel tegutseva ettevõttega, mis toodab peamiselt aknakatteid ning loob tehnilisi lahendusi päikesevalguse reguleerimiseks. Lisaks toodetakse lõõts- ja voldikuksi ning akna- ja terassimarkiise. Ettevõtte missioon on pakkuda kõrge kvaliteediga lahendusi ning tagada kilentide rahulolu.
Rohkem infot ettevõtte kohta leiad aadressilt:www.sundecor.ee

Tööpakkumise number
#673536

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2020
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2020

Päikesedekoori OÜ peamiseks tegevusvaldkonnaks on aknakatete (riba-, ruloo- ja püstlamellkardinate) ning voldikuste ja markiiside tootmine. Ootame oma meeskonda kuldsete kätega rõõmsat kolleegi, kelle peamine ülesanne on osalemine toomistöödes ning on valmis omandama uusi teadmisi. Meie oskustöölised on pikaajaliste kogemustega ning valmis täitma kõige keerulisemaid ja kõrgeima kvaliteediga eritellimusi.

Vaata rohkem