Müügiinsener
Tööpakkumise number #695066
Kaugtöö võimalus

3
Vedelgaas OÜ
Tartu, Tartumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

  • Aktiivne müügitöö energialahenduste pakkumisel üle Eesti

  • Kliendisuhete loomine ja hoidmine

  • Pakkumuste ja lepingute koostamine

  • Klientide nõustamine ja projektijuhtimine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline kõrg- või rakenduskõrgharidus, selle puudumisel vastav töökogemus

  • Keeleoskus: eesti, vene, inglise

  • Vähemalt 3-aastane B2B müügikogemus

  • Hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime

  • Sihikindlus ja töökus

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat eneseteostust mitmekesises valdkonnas

  • Häid töötingimusi

  • Sõbralikku kollektiivi ja toetavat õhkkonda

  • Oskustele vastavat töötasu

Lisainfo

Kandideerides lisada kaaskiri koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#695066