Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #200323

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Küttesüsteemide, santehnika jm. torusüsteemide müümine, profi- ja eraklientide konsulteerimine, kaupade vastuvõtt, ladustamine, väljastamine, komplekteerimine, vajadusel transport autoga.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2-aastane töökogemus küttesüsteemide ja / või sanitaartehnika vallas
  • hea suhtlemisoskus
  • hea tervis
  • valmisolek meeskonnatööks
  • lojaalsus ja vastutustunne
  • hea arvuti kasutamise oskus
  • korrektsus ja algatusvõime
  • hea eesti keele oskus
  • vene keele oskus tuleb kasuks
  • juhilubade olemasolu
  • isikliku auto omamine soovitav
  • raskuste tõstmise tõttu töö naisterahvale ei sobi

Ettevõte pakub

  • arendavat töökogemust
  • aktiivset ja tegusat noorte inimeste kollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi
  • tulemustest sõltuvat tasu

Tööpakkumise number
#200323

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. juuli 2010
Kuulutus sisestati:
28. juuni 2010
Lisainfo palga kohta:
Neto 10000 EEK

Küttemaailm OÜ, kes on juhtiv kütteseadmete ja materjalide hulgi- ja profimüügi ettevõte, mis tegutseb Eesti, Läti ja Skandinaavia turgudel, võtab oma Tartu filiaali asukohaga Tähe tn. 112 tööle täiskohaga müügiinseneri.

Vaata rohkem