Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344135

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiinseneri tööülesanneteks on:
Ventilatsiooni- ja automaatikaseadmete müük
Uute klientide leidmine
Klientidele hinnapakkumiste tegemine
Tellimuste sisestamine süsteemi
Klientide tehniline nõustamine
Projektide realiseerimine
Uute toodete tutvustamine paigaldusfirmadele ja projekteerijatele

Ootused kandidaadile

Ambitsioonikus ja aktiivsus
Positiivne ellusuhtimine
Iseseisvalt tööülesannete täitmise oskus

Esialgne töötasu ja muud tingimused vastavalt läbirääkimiste tulemusele.

Lisainfo

Varasem müügialane töökogemus
Ventilatsiooni- ja ehitusturu tundmine
Võõrkeelte (vene, inglise) valdamine

Tööpakkumise number
#344135

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
30. mai 2014

O2 Balticum OÜ on ventilatsiooni-ja automaatikaseadmete projektimüügiga tegelev ettevõte. Meie eesmärgiks on olla kindel partner oma klientidele, pakkuda koos kvaliteetsete toodetega ka kõrgel tasemel tehnilist tuge, head teenindust, kindlaid ning kiireid kaubatarneid. Kuue tegevusaasta jooksul on meie tootevalik kiiresti arenenud ja kasvanud. Täna on meie partneriteks seadmete tootjad kaheteistkümnest Euroopa riigist. Meie suurimaks partneriks on Rootsi kontrollerite ja muude automaatikakomponentide valmistaja Regin AB. Seoses automaatikasedmete müügi ja klientuuri kasvuga, otsime oma kollektiivi automaatikaseadmete müügiinseneri, kes suudaks paremini nõustada olemasolevaid kliente ja suudaks klientuuri veelgi laiendada.

Vaata rohkem