Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #199100

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle ventilatsiooniseadmete müügiinseneri.
Kandidaadi tööülesanneteks on:
suhtlemine potensiaalsete klientidega ja projekteerijatega.
tsentraalsete ventilatsiooniseadmete skeemide koostamine arvutiprogrammiga vastavalt spetsifikatsioonidele
hinnapakkumiste koostamine
aktiivne müügitöö

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus ventilatsiooniseadmete müügil.
aktiivsus ja isiklik initsiatiiv
inglise ja vene keele oskus
kohusetundlikkus ja korrektsus
hea suhtlemisoskus
valmisolek iseseisvaks tööks
varasem töökogemus
vastav haridus

Ettevõte pakub

Head tasu sooritatud tulemusliku müügi eest.

Tööpakkumise number
#199100