2023-08-23 14:48:55

MÜÜGIINSENER

CVKeskus.ee klient
CVKeskus.ee Värbamisagentuuri klient Proven OÜ on Eesti tööstusautomaatika lahenduste ja masinaehituse ettevõte, mille tegevus ulatub 17 aasta taha. Oleme 9-liikmeline meeskond, kes on spetsialiseerunud tööstuslike seadmete müügile, projekteerimisele ja valmistamisele.

Töö kirjeldus

Proven OÜ kokkuhoidva meeskonnaga on oodatud liituma MÜÜGIINSENER!

Müügiinseneri ülesanne on pakkuda meie klientidele tööstuslikke markeerimislahendusi. See roll hõlmab olemasolevate kliendisuhete hoidmist ja arendamist, samuti ka uute klientide leidmist ja kliendibaasi haldamist. Töö hulka kuulub pakkumiste koostamine ning müügiprotsesside juhtimine alates esmasest kontaktist kuni tehingu lõpuleviimiseni. Töö on osaliselt liikuv.  Müügiinsener planeerib kliendikõnesid- ja kohtumisi ning külastab meie kliente üle Eesti.

Ootused kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes paistab silma suurepärase suhtlemisoskusega ning on võimeline töötama iseseisvalt ja tõhusalt oma aega planeerima. Ootame Sinult kõrget vastutustunnet ja eelnevat kokkupuudet tööstusvaldkonnaga. Meie ideaalsel kandidaadil on kehtiv juhiluba ning väga hea eesti ja inglise keele oskus.  Lisaks ootame uuelt töötajalt valmidust välislähetustel käimiseks.

Ettevõte pakub

Meie juures leiad:

  • Arenguvõimalused: Peame professionaalset- ja isiklikku kasvu oluliseks, mistõttu toetame Sind erinevate koolituste ja karjäärivõimalustega.
  • Paindliku töökorralduse: Me hindame tulemuslikkust, mitte tundide lugemist, pakkudes paindlikkust enda tööaja- töökoha- ja tööülesannete planeerimisel.
  • Konkurentsivõimelise kompensatsiooni: Atraktiivne palgasüsteem koos motiveeriva tulemustasuga, mis peegeldab Sinu panust ja saavutusi.

Ootame Sind liituma meie meeskonnaga, kui soovid arendada oma karjääri ettevõttes, mis väärtustab tulemuslikkust, pühenduvust ja initsiatiivi.

Konkurssi viib läbi CVKeskus.ee Värbamisagentuur. Konkursist osavõtmiseks saada enda CV aadressile kristiina(at)cvkeskus.ee või kandideeri läbi CVKeskus.ee portaali. Lisainfo saamiseks kontakteeru CVKeskus.ee Värbamisagentuuuri värbamiskonsultandi Kristiina Jürisooga telefoni 5257780 teel.

 

Värbamist viib läbi CVKeskus.ee Värbamisagentuur

Tutvu isikuandmete töötlemise põhimõtetega siin: www.cvkeskus.ee/privacy