Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #709652

Müügiinsener

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Müük Eestis

  • Hinnakirjade koostamine ja haldus

  • Pakkumiste koostamine ja haldus

  • Reklaammaterjalide koostamine ja haldus

  • Kliendisuhete haldus ning tootetutvustused

  • Toodetele ja teenustele omahinna ja müügihinna kalkuleerimine

  • Uute tehniliste lahenduste ja materjalide leidmine, tootearendus koos tootmisosakonnaga

  • Toote lõpliku spetsifikatsiooni koostamine ja kooskõlastus tootmisega

  • Baassõidukite varustuse konfigureerimine ning tarnete organiseerimine vastavalt vajadusele

  • Finantseerimisvõimaluste hankimine ning haldus vastavalt vajadusele

  • Toote valmistamise kvaliteedi kontroll

  • Toote loovutus kliendile ja sellega seotud tegevused

  • Järelturu haldus ning kliendisuhete hoidmine

  • Näitustel ja messidel osavõtu organiseerimine

  • Lepingute ja müügiarvete koostamine

  • Kvaliteedijuhtimissüsteemis osalemine ja vastava dokumentatsiooni haldus

Ootused kandidaadile

  • Omab eelnevat müügitöö kogemust vähemalt 3 aastat
  • Omab vähemalt keskharidust
  • Valdab nii kõnes kui kirjas eesti ja inglise keelt
  • MS Office arvutiprogramme oskab kasutada
  • On hea suhtlemisoskusega ja meeskonnavaimu toetav, on vastutustundlik ning võtab ette probleemile lahenduse leidmise, on korrektne ja talub pingeid, omab analüüsi- ja organiseerimisvõimet ning kogu tegevus on suunatud parimale tulemusele

Kasuks tuleb:

  • Soome keele oskus
  • Varasem töökogemus autotööstuses
  • Varasem töökogemus tootmisettevõttes
  • Varasem töökogemus rahvusvahelises ettevõttes

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööd

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Sporditoetust ja regulaarseid tervisekontrolle

  • Võimalust töötada mitmekesises ja jätkusuutlikus rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#709652

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuli 2021
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2021

Profile Vehicles Baltic OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv ettevõte, kelle põhiliseks tegevusalaks on uute kiirabisõidukite ja väikebusside ümberehitus. Meie kaubamärk on hästi tuntud nii Euroopa kui ka Kaug- ja Lähis-Ida riikides.

Vaata rohkem