Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 14. jaanuar 2021
Kuulutus aegub:13. veebruar 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime müügihunti või õigemini müügikaheksajalga, kelle töölesandeks on:

  • (Üli)aktiivne müük telefonis, videokõnes, e-posti teel ja teinekord ka kohtumistel
  • Olemasolevate klientidega suhete hoidmine ning süvendamine
  • Kliendibaasi ja tööjärje ülevaatlik haldus CRM tarkvaras
  • Müügi- ja tegevuseesmärkide täitmine

Ootused kandidaadile

Müügikaheksajala kliendiportfellist leiab: kõik Eesti restoranid, baarid, kohvikud, väikesed ja keskmised poed, aga ka mistahes ürituste korraldajad ning tihedad ärikingituste tegijad riigiasutustest korporatsioonideni ehk põld on lai ja piiranguid ei ole. Sobivalt kandidaatilt eeldame:

  • Nahaalset julgust
  • Varasemat aktiivse müügitöö kogemust sh erinevate mõjutusvõtete valdamist aga ka tööjärje organiseerimise harjumust.
  • Suurepärast arvutikasutamise oskust
  • Tulemustejanu

Kasuks tuleb:

  • Varasem töökogemus alkoholi või sarnase jaetootega Horeca ja/või jaekaubanduse valdkonnas
  • Energiline ja positiivne hoiak (aga me ei välista ka tervislike küünikuid)
  • B-kategooria autojuhiload
  • Huvi jookide vastu ja kasvõi näiliselt Nudisti portfelli tundmine ja fännamine

Omalt poolt pakume:Täistöökohta: E-R 9-18 sh 1 tund lõunat Töötasu: rahuldavate tulemuste eest 1600 bruto, heade tulemuste eest kuni 2500 bruto.Ja veel neid asju ka:

  • Kaasaegset, atraktiivset ja pidevalt laienevat tooteportfelli
  • Pigem positiivset kuvandit ja provokatiivset turundustoetust
  • Haiglaselt pühendunud kollektiivi
  • Pahelisi ühisüritusi*
  • Töökohta kuumade start-uppide, disainerite jt coolimatest-coolimate vahel keset Telliskivi kvartalit (see kole kirjakeel on meelega)
  • Arenemisvõimalust ettevõtte sees

*Vajadusel ja huvi korral toetame ka harrastussporti jms aktiivset tegevust. Ei ole ainult nii, et müüme ja joome alkoholi ja teeme suitsu kõrvale.

Tööpakkumise number
#683077

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2021
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2021
Müügihunt Müügihunt

Peenjoogivabrik Nudist OÜ

Kõik algas kolm aastat tagasi, kui panime püsti oma Nõmme vabriku, et luua maitseid ja teha jooke ilusateks sündmusteks ja toredateks hetkedeks. Olime roppusteni tüdinud neist igavatest, kemikaale ja suhkrut täis jookidest, mille plakateid kõik baarid siiani täis on. Olukorra muutmiseks käisime Inglismaal vanades siidrivabrikutes õpipoisteks, kus mõistsime, et tegelikult saab pea igast värskest toorainest (ka neist, mis meil tagaaias kasvavad), midagi huvitavat luua.

Puhtast isekusest ja soovist midagi head juua, hakkasime oma väikeses garaaž-vabrikus siidrit ja toonikut tootma. Katsetused erinevate toorainetega viisid tee rabarberi ja tikri vahukateni. Üsna kiirelt taipasime, et me ei ole oma teekonnal üksi, vaid austajaid leidub igast ilmakaarest. Siinkohal on meil suurepäraselt hea meel kõigi üle, kes meiega on sel teel Eesti joogikultuuri muutmas.

Vaata rohkem

Müügihunt
Müügihunt