Värsked tööpakkumised

Müügiesinduse juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361686

Tööpakkumise number

361686

Töö kirjeldus

Tartu müügiesinduse igapäevatöö korraldamine ning projektide juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

• Sa omad tehnilist keskeri- või kõrgemat haridust;
• Sul on hea arvuti kasutamise oskus (MS Word, MS Excel, Outlook);
• Sul on eelnev müügitöö alane ja projektide juhtimise kogemus;
• Sa valdad kõrgtasemel eesti, kesktasemel vene ning algtasemel inglise keelt;
• Oled hea suhtleja, täpne, korrektne, suudad planeerida oma aega ja talud pinget;
• Sul on B kategooria juhtimisõigus.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes. Pakume stabiilset töösuhet, mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

CV-s näidata palgasoov.
Töökoht asub Tartus, Riia 130

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2014
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

AS Saku Metall on 1991.a loodud eesti kapitalil põhinev ettevõte, kelle äritegevus alates 2000.a jaguneb kahe ärisuuna - uksetootmine ja allhange – vahel. 2012.a suvest tegutsevad mõlemad ärisuunad AS Saku Metalli õigusjärglastena eraldi ettevõtetena: uksetootmine AS Saku Metall Uksetehasena ja allhange AS Saku Metall Allhanke Tehasena. Ettevõtete juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004. Kontsern pakub tööd ligi 270 inimesele.

AS Saku Metall Uksetehas on 2012.a suvel AS-ist Saku Metall eraldunud ettevõte, kelle tegevuseks on metalluste ja -konstruktsioonide tootmine. Uksetehasel on kaks tütarettevõtet Soomes OY Saku Metall ja Eestis paigaldusteenust pakkuv OÜ SM INSTA. Uksetehase käive oli 2013/2014 majandusaastal üle 6,9 miljoni euro.