Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804858

MÜÜGIESINDAJAT-NÕUSTAJAT

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

See roll eeldab meie toodete müügi juhtimist, arendamist ja olemasolevate sidemete hoidmist (pagari-, kondiitri- ja šokolaadisektoris) väikese ja keskmise suurusega käsitöönduslike pagariäride ning HoReCa klientide heaks.

  • külastada igapäevaselt uusi ja olemasolevaid kliente;
  • tunda ära uued ärivõimalused ja arendada neid uute klientidega;
  • hoida olemasolevate klientidega pikaajalist vastastikku kasulikku suhet;
  • juhtida Puratosele olulisi uuenduslikke ja muid esmatähtsaid tooteid;
  • hoida tihedat koostööd kohaliku meeskonnaga, et tagada suurepärane ja kasumlik klienditeenindus;
  • korraldada ja viia ellu töötube ning koolitusi kohalikul tasandil, et suurendada teadlikkust Puratose toodetest ja arengust.

Ootused kandidaadile

  • asjakohast pagari või kondiitri haridust;

  • kirge toidu vastu;

  • valmisolekut kohtuda uute inimestega, alustada vestlust;

  • müügitöö kogemust (eelistatult toiduäris);

  • suurepärast eesti keele oskust ja inglise keele oskust arusaamise tasemel;

  • juhiloa olemasolu;

  • tugevat orienteeritust tulemustele.

  • ahvatlevat palka, mis oleneb kvalifikatsioonist ja kogemustest;

  • igakuist/-aastast boonust (kuni 25% aastapalgast) ja ettevõtte autot;

  • Puratose müügiakadeemia koolitust, et saada veel paremaks müügiesindajaks;

  • võimalust liituda maailma juhtiva ettevõttega pagari-, kondiitri- ja šokolaaditoodete valdkonnas ning arendada oma karjääri rahvusvahelisel ja kohalikul tasandil;

  • tööd kirglikus ja asjatundlikus meeskonnas;

  • rahvusvahelist suhtlust ja kogemust;

  • vajalikke töövahendeid ja unustamatut sisseelamiskogemust;

  • tervisekindlustust.

Lisainfo

Kasvame üheskoos, helistage meile telefonil +372 5349 3515 või külastage veebilehte www.puratos.com

Tööpakkumise number
#804858

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. september 2022
Kuulutus sisestati:
17. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem