Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #197277

Müügiesindaja/asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Uute sõidukite müügiprotsessi läbiviimine (proovisõit, müügipakkumiste koostamine, tellimine)
* Kliendisuhete hoidmine ja arendamine
* Ettevõtte müügistrateegia väljatöötamine
* Ettevõtte esindamine erinevates ametiasutustes
* Vajadusel järelteeninduse juhi ja tegevjuhi assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • Keskharidus
  • Töökogemus margiesinduses
  • Hea pingetaluvus
  • Vastutustunne
  • Hea vene keele oskus kõnes ja kirjas
  • Inglise keele oskus suhtlustasandil
  • Hea suhtlemisoskus
  • Proaktiivsus
* Usaldusväärsus

Ettevõte pakub

  • Väljakutset margiesinduse näol
  • Eneseteostuse võimalust
  • Rahvusvahelist töökogemust
  • Motiveerivat boonussüsteemi
  • Toetavat töökollektiivi
* Kaasaegsed töötingimused

Lisainfo

Kasuks tulevad tehnilised teadmised autodest, lai silmaring ning isiklik suhe Alfa Romeo brändiga.

CV võib saata ka e-mailiga aadressile: juta/ätt/pilotmotors.ee

NB! Ilma motivatsioonikirjata saadetud CV'sid ignoreeritakse!

Tööpakkumise number
#197277

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
27. mai 2010
Kuulutus sisestati:
14. mai 2010

OÜ Pilot Motors on ametlik automargi Alfa Romeo esindaja Eestis.
Seoses tegevuse laienemisega ja uue esindussalongi avamisega esinduslikus Tammsaare Ärikeskuses otsime oma kollektiivi kõige paremat MÜÜGIESINDAJAT/ASJAAJAJAT

Vaata rohkem