Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #627753

Müügiesindaja (Vändra)

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kohusetundlikule, positiivsele ning eelneva müügitöö kogemusega müügiesindajale, kelle igapäevasteks ülesanneteks on:
* kaupade ja toodete tutvustamine klientidele;
* ostutellimuste koostamine, esitamine ja transpordi tellimine;
* kliendi maksete (võlgnevuste) järelvalve;
* kaupluste tööde korraldamine ja varustamine kaubaartiklitega;
* inventuuride läbiviimise korraldamine ja osalemine;
* logistilise tegevuse planeerimine, organiseerimine.

Nõudmised kandidaadile

* hea suhtleja ja läbirääkimiste oskus;
* hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
* iseseisvus ja vastutusvõime;
* soov teha müügitööd;
* arvuti kasutamise oskus (Excel, Word)

Ettevõte pakub

* Enesetäiendamise võimalusi
* Tööalast nõustamist ja juhendamist
* Stabiilset ning vaheldusrikast tööd kindlate eesmärkidega kasvavas ettevõttes
* Konkurentsivõimelist tasu
* Ühisüritusi koos sõbraliku ja avatud meeskonnaga

Lisainfo

Töökoht asub Vändras

Tööpakkumise number
#627753

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
15. november 2019

Osaühing Valley on ainulaadne Eesti ettevõte, mis tegeleb naturaalsetest materjalidest vaipade tootmisega käsitafting meetodil. Oleme käsitöövaipade tootmisega tegelenud aastast 1996. Meie klientideks on nii edasimüüjad kui ka erakliendid – kõik, kes hindavad naturaalseid materjale ning kvaliteetset käsitööd. Pakume oma klientidele eksklusiivset rätsepatöö teenust vaipade vallas: unikaaldisaini ning parimat kvaliteeti.

Müüme oma tooteid peamiselt Euroopa- ja Skandinaaviamaadesse. Käsitafting vaipasid on võimalik tellida nii eramutesse kui suuremate projektide tarbeks. Iga vaip valmib käsitööna kliendi interjööri sobivaks. Suuremate projektide seas oleme valmistanud vaipasid Eesti Vabariigi Presidendi residentsi Kadriorus, Portugali saatkonda Leedus ja erinevatesse Hyatt keti hotellidesse Euroopas.

Vaata rohkem