Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194965

Müügiesindaja Valgas

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindajate põhilised ülesanded:

  • kahjukindlustuse toodete müük (müügipakkumiste koostamine ja lepingute sõlmimine);
  • uute klientide leidmine;
  • olemasolevate klientide teenindamine.

Ootused kandidaadile

Hea kandidaat

  • omab vähemalt 2 aastast aktiivse müügitöö kogemust, soovitavalt kahjukindlustuse alal;
  • oskab välja selgitada klientide vajadusi kindlustustoodete osas;
  • oskab eesti keelt kõnes ja kirjas ning saab kenasti hakkama vene keeles
suhtlemisega;
  • tunneb ja käsitleb heal tasemel arvutit;
  • on sihikindel ning hea suhtlemisoskusega.

Ettevõte pakub

BTA Kindlustus pakub:

  • motiveerivat palka (kahjukindlustuse toodete müügi vahendustasud on meil ühed
kõrgeimad Eestis);
  • stabiilsust;
  • eneseteostust arenevas ettevõttes;
  • kaasaegseid töötingimusi;
  • täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#194965

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
14. mai 2010
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2010

BTA Kindlustus on Läti kapitalil põhinev kahjukindlustusselts, mis asutati 1993 aastal ja omab Lätis ligi 23% turuosaga juba kolmandat aastat liidripositsiooni. Leedus on BTA Draudimas kahjukindlustusturul ligi 12% turuosaga neljandal positsioonil. Eestis tegutseb BTA Kindlustus kolmandat aastat ja on käesolevaks aastaks hõivanud ca 4,2 % turuosast.

Vaata rohkem