Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 210709

Tööpakkumise number

210709

Töö kirjeldus

Müügiesindaja töö sisuks on tööstuslike rataste ja rullikute aktiivne müük Eestis. Otsesteks ülesanneteks on konktaktide otsimine ja loomine uute klientidega, s.h ettevõtete külastamine ja toodete tutvustamine potentsiaalsetele klientidele, toodete jaemüügi organiseerimine tööstuskaupade jaekauplustes, toodete reklaam ja turundus, veebilehe haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame aktiivsust müügitöös ning oma tööülesannete iseseisvat organiseerimist. Müügiesindaja peab olema hea suhtlemisoskusega, julge ja valmis väljakutseteks. Töö iseloomust tulenevalt on nõutav juhilubade olemasolu, kasuks tuleb isikliku auto kasutamise võimalus.

Pakume huvitavat, suhtlusrikast ja väljakutseid esitavat tööd. Palga suurus vastavuses tehtud töö edukusega.

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2010
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2010
Lisainfo palga kohta:
Põhipalk + lisatasu läbimüügilt

Tellure Rôta on rahvusvahelisel turul tunnustatud tööstuslike rataste ja rullikute tootjaid ja turustajaid. Ettevõtte kaubamärk ning tootedisainer Koki Fregni on kvaliteedi, innovatsiooni ja hea teeninduse sünonüüm.

Tellure Rôta asutati 1950. a. Itaalias Modena lähistel mehaanihatöökojana tänase ettevõtte juhi Roberto Lancellotti poolt. Töökojas valmistati mehaanikadetaile, alates 1953. aastast spetsialiseeruti tööstuslike rataste ja rullikute tootmisele.

1961. a. alustas Tellure Rôta toodangu eksportimist välisriikidesse. Aastate jooksul on toodang kasvanud 2000 rattast päevas 1972. aastal kuni 30,000 rattani päevas 1995. aastal. Ettevõtte sai ISO 9001 sertifikaadi 1996. a. 2000. a asutati tütarettevõte Brasiilias Tellure Rôta do Brasil peakontoriga Sao Paolos.

Täna on Tellure Rôta kasutuses tootmispinda üle 10,000 m², müügiesindused on avatud 57 riigis.

Alates 1996. aastast on Tellure Rôta rahvusvahelise standardi ISO 9001:2000 kvaliteedisertifikaadiga tunnustatud. Sertifikaat on uuendatud 2002. aastal vastavalt muutunud standardinõuetele.

2005. aastal sai ettevõtte ka keskkonnajuhtimissüsteemide standardi sertifikaadi ISO 14001:2004, mis tagab, et Tellure Rôta tootmisprotsessides võetakse arvesse keskkonnaalaseid nõudeid ning välditakse keskkonnasaaste tekkimist tootmise kaudu.