Müügiesindaja
Tööpakkumise number #686738
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

3
Salespeople OÜ
Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Asukoht: Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 9. veebruar 2021
Kuulutus aegub: 8. märts 2021
Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Salespeople OÜ klient maailma juhtivaim tööstustarvikute ja markeerimisseadmete jae- ja hulgimüügi ettevõte otsib
INSENERIMÕTLEMISEGA MÜÜGIESINDAJAT

Ootused kandidaadile

Võta ühendust, kui:
- Oled tehniliselt taiplik
- Mõistad projektimüügi põhimõtteid
- Tahad liikuvat ja suhtlemist nõudvat tööd teha, mitte kontorilaua taga päevi mööda saata
- Oled proaktiivne ja suudad end ise käima tõmmata
- Sul on autojuhiload/ isikliku auto kasutusvõimalus
- Suhtled nii eesti, vene kui ka inglise keeles

Pakume sulle palju iseseisvust esindades väga kvaliteetseid tooteid, millel on turul suur kasvupotentsiaal. Toetame ja pakume kindlust sisseelamisperioodil ning väärtustame sind, kui juba tegija oled.

Tööpakkumise number
#686738

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
8. märts 2021
Kuulutus sisestati:
9. veebruar 2021
Müügiesindaja Müügiesindaja

Vaata rohkem