Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363245

Tööpakkumise number

363245

Töö kirjeldus

* kliendibaasi suurendamine läbi telefonivestluste ja kohtumiste
* lepingute vormistamine
* aruandlus

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinu sooviavaldust müügiesindaja ametikohale, kui omad kogemust aktiivse telefonimüügitöö valdkonnas ja oled orienteeritud müügitulemustele.
Tunned ennast kindlalt läbirääkimistel ning oled avatud uutele kogemustele ja teadmistele. Oskad oma aega planeerida ja saavutada püstitatud eesmärke.
Oled hea pingetaluvusega ja iseseisev. Suhtled eesti ja vene keeles ning omad B-kategooria juhtimisõigust.

Pakume Sulle müügiesindajana võimalust teenida korralikku palka koos motiveeriva müügiboonusega, eneseteostust, töötades
toetavas ja peresõbralikus ettevõttes.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

SAKU LÄTE OÜ on 1997. aastal asutatud esimene ettevõte Eestis, mis alustas puhta joogivee tootmist ja villimist ning on üks suuremaid joogivee tootjaid Eestis. Meie ettevõtte suunaks on kvaliteet, kliendisõbralikkus, innovatiivsus ning head maitsed. Meie müügiesindused asuvad Sakus, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Täna pakub Saku Läte kliendile kompleksteenust: veejahutid, väikepudelid ja kohviaparaadid- kõik ühest kohast- kiire ja lihtne.