Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361222

Tööpakkumise number

361222

Töö kirjeldus

* kosmeetikatoodete tutvustamine ja müük
* klientide professionaalne nõustamine ja teenindamine
* müügilepingute sõlmimine
* olemasoleva kliendibaasi haldamine ja laiendamine
* aktiivne osalemine müügimeeskonna töös

Nõudmised kandidaadile

* väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus
* tulemustele orienteeritus ja soov teha müügitööd
* valmisolek meeskonnatööks
* pingetaluvus ja enesedistsipliin
* esinduslik välimus
* positiivne ellusuhtumine

Ettevõte pakub

* põhjalikke toote- ja müügikoolitusi
* põhi- ja tulemustasu
* arengu- ja karjäärivõimalusi
* motiveerivat palgasüsteemi
* tööd toetavas ja arenevas kollektiivis
* ühisüritusi ja preemiareise

Lisainfo

Ainult täistööaeg, vahetustega, graafiku alusel, paindlik tööaeg, põhi+tulemustasu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
3. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
3. november 2014
Brutopalk:
Alates 400 kuni 1300 EUR kuus

Oleme eksklusiivse Iisraeli kosmeetika SPA-salong ja müügiesindus Eestis.
DeSheli bränd tuli turule 2008 aastal ja on lühikese aja jooksul võitnud naiste südameid üle kogu maailma: toodetel on ainulaadne koostis, silmatorkav disain ja vaieldamatu kvaliteet ning lisaks sellele hoolitsetakse iga kliendi eest parimal võimalikul moel.
Meie ettevõte pakub luksusklassi kõrgekvaliteedilisi tooteid, mis on mõeldud näonaha, juuste ja keha hooldamiseks ning noorendamiseks.
Avasime Tartus veel ühe uue kaasaegse Ilukeskuse ja seoses kliendibaasi kiire kasvuga ja ettevõtte laienemisega, pakume tööd karjäärist ja arengust huvitatuid kolleege.