Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #688524

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute kontaktide loomine, regulaarne kohtumine klientidega

  • huvitavatele olukordadele lahenduste leidmine

  • sortimendis olevate toodete aktiivne müük ning uute toodete müügi edendamine

  • arendada ja hoida kliendisuhteid

  • turuinfo kogumine ja analüüsimine

Ootused kandidaadile

  • töökogemus sarnasel ametikohal: vähemalt 1 aasta

  • keeleoskus: eesti keel - nõutud, vene keel - soovituslik

  • juhtimisõigus: B1 kategooria

  • arvutioskus: algtase

  • Iseseisev ja kohusetundlik

  • Võimalus töötada maailmakuulsate brändidega (Nestea, Tymbark, Fini jne)

  • sõbralikku meeskonda kiiresti arenevas ettevõttes

  • kindlat põhipalka ja isiklikust panusest sõltuvat tulemustasu

  • huvitavat ning mitmekülgset tööd

  • kaasaegseid töövahendeid (sh ametiauto)

  • firmasoodustused

Tööpakkumise number
#688524