Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #732937

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

PEAMISED TÖÖÜLESANDED:

  • potentsiaalsete klientidega esmakontakti loomine

  • Utilitase toodete ja teenuste tutvustamine

  • koostöö- ja lepinguläbirääkimised klientidega

  • müügiprotsessi dokumenteerimine

  • koostöö teiste osakondadega

Ootused kandidaadile

SUL ON SELLEKS TÖÖKS IDEAALSED EELDUSED, KUI OLED

julge, tulemustele orienteeritud, väga hea suhtlemis- ja esinemisoskusega ning Sul on:

  • hea tehniline taip või majandusalane/tehniline haridus

  • eelnev müügitöö kogemus

  • kiire kohanemis- ja õppimisvõime ning valmisolek meeskonnatööks

  • kõrge stressitaluvus

  • väga hea eesti keele oskus ning hea vene keele oskus

  • heal tasemel arvutioskus (MS Office)

KASUKS TULEB:

  • B-kategooria juhiload

  • kui oled julge teerajaja

Ettevõte pakub

PAKUME SULLE:

  • vaheldusrikast tööd, enesearengu ja -teostusvõimalust Eesti juhtivas ning pidevalt arenevas energiaettevõttes

  • stabiilset töökohta

  • erialaseid koolitusi

  • kaasaegset töökeskkonda ja toetavat meeskonda

Lisainfo

TÖÖLE ASUMISE AEG: esimesel võimalusel
TÖÖKOHT: Tallinn
KANDIDEERIMINE: saada CV ja kuni 2 min ennast tutvustav video
marianne.taberland(at)utilitas.ee hiljemalt 27. oktoobriks 2021
LISAINFO: personalijuht Marianne Taberland, tel 5340 5065.

Tööpakkumise number
#732937

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
27. september 2021

Utilitas on Eesti energiakontsern, mille põhitegevuseks on soojuse ja elektri tootmine ning
kaugkütteteenuse osutamine. Utilitas varustab kaugküttesoojusega rohkem kui 4 900
hoonet kaheksas linnas üle Eesti: Tallinnas, Maardus, Keilas, Raplas, Haapsalus, Kärdlas,
Jõgeval ja Valgas. Utilitas kontserni kuuluvad kaugkütteteenust pakkuvad AS Utilitas Tallinn
ja AS Utilitas Eesti ning Tallinnas elektrit ja soojus tootev OÜ Utilitas Tallinna Elektrijaam.

Vaata rohkem