Müügijuht
Tööpakkumise number #815170

Müügijuht

1
UAB Graina Eesti Filiaal
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Aktiivne meditsiinitehnika (ultraheli aparaatide) müük

  • Korrektne dokumentatsiooni koostamine ja haldamine

  • Osalemine ettevõtte müügi- ja turundusstrateegia väljatöötamisel

  • Pidev suhtlus klienditega ja kolleegidega

  • Ettevõtte positiivse maine toetamine

  • Enesetäiendamine meditsiinitehnika teadmistel

  • Muud jooksvad ülesanded

Ootused kandidaadile

  • Hea suhtlemise oskus

  • Eesti keel kirjas ja kõnes (väga hea)

  • Vene keel kirjas ja kõnes (vähemalt algtasemel)

  • Inglise keel kirjas ja kõnes (hea)

  • Korrektsus, täpsus, operatiivsus, kohusetundlikkus

  • Vähemalt B-kategooria juhiluba

  • Eelnev kogemus meditsiinitehnika müügil (mitte kohustuslik, vajadusel koolitame)

  • Osalemine ametialastel koolitustel

  • Huvitav töö jõukas ja stabiilses rahvusvahelises ettevõttes.

  • Vajalikud koolitused Eestis ja välismaal

  • Atraktiivne töötasu, mis vastab kvalifikatsioonile, pädevusele ja jõudlusele.

  • Uute teadmiste omandamine ja iseenda arendamine

  • Sotsiaalsed tagatised

  • Tõhusaks tööks vajalikud tööriistad: arvuti, telefon, ametiauto jne

Tööpakkumise number
#815170

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 2
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST GPS EESTI OÜ
2
5 p. tagasi
MÜÜGISPETSIALIST GPS EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
5 p. tagasi
MÜÜGIEDENDAJA HKScan Estonia AS
5 p. tagasi
MÜÜGIEDENDAJA HKScan Estonia AS • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGISPETSIALIST Vervo Eesti OÜ
MÜÜGISPETSIALIST Vervo Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
Osaline kaugtöö võimalus MEDITSIINISEADMETE MÜÜGISPETSIALIST MEDIVAR OÜ
UUS
päev tagasi
MEDITSIINISEADMETE MÜÜGISPETSIALIST MEDIVAR OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 9
4 p. tagasi
MÜÜGIJUHT S Panel OÜ
9
4 p. tagasi
MÜÜGIJUHT S Panel OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Müügijuht
Müügijuht