Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194107

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toodete ja kaupade aktiivne müük B2B klientidele üle Eesti. Tootetutvustuste tegemine, visiidid, lepingute sõlmimine jne.

Ootused kandidaadile

- kõrget sisemist motivatsiooni pühendunult tööd teha
- järjepidevust ja tulemusele orienteeritust
- võimet iseseisvalt töötada
- korrektsust ja ausust
- avatust ja enesekindlust
- julgust ja pealehakkamist

Ettevõte pakub

- võimalust teha asju uut moodi
- sõbralikku, kuid nõudlikku tööandjat
- piiramatut tööaega
- ametiautot (väikekaubik)
- areneda koos ettevõttega
- masust väljumise legendi

Tööpakkumise number
#194107

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2010

Puhastustarvikute tootmise ja müügiga tegelev ettevõte otsib kogemustega müügiesindajat.
Eelnev valdkonna tundmine tuleb kandideerimisel kasuks, kuid ei ole eeltingimuseks.

Vaata rohkem