Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #742629

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Meie toodete ja teenuste aktiivne müük olemasolevatele ja uutele klientidele Harjumaal

  • Uute klientide leidmine

  • Kliendi vajaduste väljaselgitamine ja lahenduse pakkumine

  • Klientide regulaarne külastamine oma liikuva kauplusega

  • Toodete väljapanek ja tellimine, inventeerimine

  • Vajadusel üritustel ja demopäevadel osalemine

Ootused kandidaadile

  • Oled kokku puutunud sõidukite või rasketehnika hoolduse ja remondiga ja mõistad, millist elu garaažis elatakse

  • Sa suudad töötada iseseisvalt (sul on enesedistsipliin)

  • Räägid heal tasemel eesti ja vene keelt.

  • Arvuti kasutamise oskus ja arusaamine, et see on müügitöö loomulik osa

  • B kategooria juhiload

Ettevõte pakub

  • Kokkuhoidvat ja hoolivat meeskonda
  • Igakülgset abi ja tuge eesmärkide saavutamisel
  • Võimalust olla osa uuest Eesti eduloost
  • Kaasaegset töökeskkonda ja korralikke töövahendeid
  • Lisatasu teenimise võimalust
  • Koolitusi ja müügivõistlusi

Sul on soov teha midagi ainulaadset ja uuenduslikku?

Küsi lisa 5343 7097;

(Eliisa Epro, CV Keskuse värbamisspetsialist)

Tööpakkumise number
#742629

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. detsember 2021
Kuulutus sisestati:
10. november 2021

Tool Van on 2019. aastal asutatud mobiilne tööriistapood ja meie peamisteks klientideks on sõidukite ja rasketehnika hooldusettevõtted. Tool Van’i müügiesindajad on pühendunud oma ala fanaatikud, kes viivad hoolega valitud tööriistad, isikukaitsevahendid ja nendega seotud teenused kliendi juurde. Müügiesindajana saab sinu käsutuses olema liikuvaks kaupluseks ümber ehitatud uus Citroen Jumper kaubik (kõige ägedam, mis siinmail nähtud), mis on ühtlasi sinu kontor ja transpordivahend. Sind ümbritsevad igapäevaselt hea auraga usaldusväärsed tööriistad tuntud Euroopa tootjatelt, mida julged uhkusega klientidele soovitada. Püsikliendid teavad sinu visiiti oodata – see toob vaheldust ja rõõmu nende päeva. Häid tööriistu hindavale kliendile on sinu liikuv kauplus nagu mänguasjapood lapsele – sealt on raske välja saada! Lisainfo meie kohta: www.toolvan.eu

Vaata rohkem