Müügiesindaja
Tööpakkumise number #825101
Veebipõhine värbamine

3
THALE Sp. z o. o. Sp
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Aktiivne klientide hankimine ja klienditeenindus,

  • Pikaajaliste ärisuhete loomine edasimüüjate ja töövõtjatega

  • Kokkulepitud müügieesmärkide saavutamine

  • Pidevad ehitusobjektide külastused

  • turuanalüüs potentsiaalsete klientidega ärisuhete loomiseks

  • ettevõtte brändi turule ehitamine

  • müügivõimaluste otsimine

  • suhtlemine ja koostöö ettevõtte teiste osakondadega, eriti disainimeeskonnaga

Ootused kandidaadile

  • Inglise keele kõnekeele tase, eesti keele emakeel

  • Põhjalikud turuteadmised ehitusvaldkonnas

  • Ehitustööstuse investeerimisprotsesside tundmine: investor – projekteerija – turustaja – töövõtja,

  • Kaubandusläbirääkimiste pidamise kogemus

  • Teadmised ehitustehnika valdkonnast

  • Tehniliste koolituste ja loengute läbiviimise oskus

  • Arvuti oskused

  • Kehtiv juhiluba: B kategooria

  • Pro aktiivne suhtumine müügiprotsessi

  • Suurepärane töökorraldus

  • Tugevad tehnilised oskused, läbirääkimisoskused, enesemotivatsioon, positiivne suhtumine, eesmärkidele orienteeritud ja väga tugev kliendikesksus;

Ettevõte pakub

  • Pikaajaline leping dünaamiliselt arenevas ettevõttes

  • Tehniline ja disainitugi

  • Turundustoetus

  • Motiveeriv tasu

  • Harmooniline meeskond

  • Arenguvõimalus - iga-aastane koolitusplaan, koolitused

  • Vajalikud töövahendid (firma auto, sülearvuti, telefon)

  • Juhuslikud külastused ja koolitus Kesk-Poolasse

Tööpakkumise number
#825101

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
MÜÜGIESINDAJA Inimkapital
MÜÜGIESINDAJA Inimkapital • Tallinn
Tallinn
HORECA MÜÜGIEDENDAJA GOLDBERGER OÜ
HORECA MÜÜGIEDENDAJA GOLDBERGER OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGISPETSIALIST Mehka Tallinn
MÜÜGISPETSIALIST Mehka Tallinn • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Lindström OÜ
MÜÜGIESINDAJA Lindström OÜ • Eesti
Eesti
VIP 2
MÜÜGIESINDAJA ECOSH LIFE OÜ
2
MÜÜGIESINDAJA ECOSH LIFE OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki