Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314557

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kliendisuhete loomine ja hoidmine
Kliendibaasi haldamine ja täiustamine
Müügipakkumiste tegemine
Kaupade ja teenuste tutvustamine

Ootused kandidaadile

Väga hea eesti ja vene keele oskus
Arvuti kasutamisoskus (internet, e-post, kontoritarkvara, andmebaaside haldus)
Kohusetundlikkus ja korrektsus
Julge, avatud ja sõbralik suhtlemisstiil
Positiivne ellusuhtumine ja pingetaluvus
Tulemustele orienteeritus
Väga hea organiseerimisvõime ja iseseisvus
Soov areneda

Ettevõte pakub

Hea teenimisvõimalus (põhipalk+tulemustasu)
Sõbralik ja abivalmis meeskond
Arendav töökogemus

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus ja teadmised pakendi valdkonnas

Tööpakkumise number
#314557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2013

Temp Group Estonia OÜ kliendiks on 2010 aastal tegevust alustanud ja paber-, kartong- ja lainepapist pakendite tootmisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem