Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #662758

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 11. august 2020
Kuulutus aegub: 9. september 2020

Töö kirjeldus

  • Sinu igapäevaseks põhitööks on meie kaubamärgi toodete tutvustamine, müügi edendamine ning tellimuste täitmine

  • Müügiesindaja hoolitseb selle eest, et Olde Hansa tooted on edukalt müügil erinevates jaemüügi kauplustes

  • Müügiesindaja korraldab ka müügikampaaniaid ning osaleb aktiivselt tootearendusprotsessides

Ootused kandidaadile

Kas Sa oled ambitsioonikas, hea suhtleja ning naudid müügitööd?

Müügitööd tehes tuleb Sul palju suhelda klientidega, mistõttu on vajalik hea eneseväljendus- ja kuulamisoskus.

Isikuomadustest on tähtis julgus, järjepidevus ning hea analüüsivõime. B kategooria juhtimisõigus on kandideerimisel täiendavaks plussiks.

Pakume Sulle tuge Sinu arengul, vaheldusrikast tööd ja põnevat töökogemust. Loe lähemalt www.tööta.ee

Tööpakkumise number
#662758

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. september 2020
Kuulutus sisestati:
11. august 2020

CVKeskus.ee klient

Starmaker OÜ on ettevõte, mis koondab enda alla:
Tallinna vanalinnas asuva keskaegse restorani Olde Hansa
III Draakoni kõrtsu
kraamipoe Shoppe
ja linna parima mandlimüügi käru.
Pakume tööd üle- talve üle 100 hingelisele ning suvehooajaks värbame teist samapalju juurde.
Olde Hansa pakub oma töötajatele erilist kogemust – meil on oma Gild ja kaheksa Gildi väärtust, mille alusel igapäevaselt toimetame.

Vaata rohkem