Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360303

Tööpakkumise number

360303

Töö kirjeldus

• Müügiesindaja ülesandeks on leida uusi kliente nii interneti- kui telefoni teel.
• Müügiesindaja kohustuste alla kuulub ka igapäevane pakkumiste tegemine jm. müügiga seotud jooksvate küsimuste lahendamine.
• Müügiaruannete koostamine.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev müügitöö kogemus (soovitavalt äri- ja reklaamkingitused), vähemalt aasta (k.a. telefoni teel)
• Eesti- ja vene keele valdamine väga heal tasemel (nii kõnes kui kirjas!)
• arvuti kasutamise oskus
• pingetaluvus ja müügitulemusele orienteeritus
• valmidus meeskonnatööks
• pühendumus, stabiilsus

Ettevõte pakub

• põhipalka pluss boonus vastavalt müügitulemusele
• enesearendamisvõimalust
• töötamist spetsiifilises, innovatiivses valdkonnas
• väga motiveerivat töökeskkonda
• olla osa noorest ja edumeelsest kollektiivist

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 820 EUR kuus

Softreflector OÜ on edukas tootmisettevõte, mis laiendab oma kiire arengu tõttu müügikanaleid.

Eelkõige ootame kandideerima inimesi kes on eelnevalt töötanud äri -ja reklaamkingituste vallas.

Eelistame kandidaate, kes räägivad nii eesti-, kui vene keelt.

Omalt poolt pakume head töökeskkonda, kollektiivi ja lisaks põhipalgale müügiboonust.