Värsked tööpakkumised

Müügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422961

Tööpakkumise number

422961

Töö kirjeldus

Seoses ettevõte laienemisega otsime oma meeskonda uut kolleegi. Sinu ülesanneks on toidukaupade müük hulgi ja jaeklientidele Harjumaal: uute klientide leidmine (kõigepealt väikesed nn. nurgapoed), olemasolevate klientide hoidmine, regulaarne tellimuste vastuvõtt ja võimalike võlgnevuste jälgimine.

Nõudmised kandidaadile

Sa sobid meie meeskonda kui oled täpne, sihikindel ja hea suhtlemisoskusega. Edukate tulemuste saamiseks omad:

  • väga head suhtlemis- ja läbirääkimisoskust nii eesti kui ka vene keeles, et koostöö klientidega oleks sujuv
  • arvuti kasutamise oskust, et vormistada tellimusi laoprogrammis
  • kindla eelise annab tulemuslik müügiesindaja töökogemus ja/või jaeturu tundmine (väikesed müügikohad).
  • positiivset ellusuhtumist, et muuta oma kolleegide tööd rõõmsameelseks.

Omalt poolt pakume Sulle tööd sõbralikus meeskonnas, väljaõpet, kaasaegseid töövahendeid, konkurentvõimelist palka (põhitasu+ tulemustasu+ preemiad), võimalust kaasa rääkida oma valdkonna arengus ja palju iseseisvat tööd.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV ainult cvkeskus.ee portaali kaudu.
Lisaküsimuse tekimisel palume võtta ühendus emaili teel:
nadezhda(at)samilta.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
9. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
12. mai 2016
Brutopalk:
1100.00 - 1400.00 €/kuus

Osaühing Samilta asutati 2004 aastal. Me pakume laollogistika teenuseid Eesti ja välismaa toiduainete hulgimüüjatele.

Teeme koostööd juhtivate tootjatega, jaekaubandusketidega, teiste jaotuskeskustega, HoReCa firmadega.