Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #309854

Müügiesindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügiesindaja tööülesanneteks on Tallinki kruiislaevade pardal aktiivne fototoodete müük ning neid tootvate seadmete tutvustamine ja konsultatsioon.

Ootused kandidaadile

Väga hea suhtlemis-, eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
Eelnevat aktiivset müügitöö kogemus ja soov end sellel alal arendada
Eesti-, inglise- ja vene keele valdamine väga heal tasemel, kasuks tuleb soome ja/või rootsi keele oskus
Head pinge- ja stressitaluvus, järjepidevus ning tulemustele orienteeritud töösse suhtumine
Kohusetundlikkus, vastutusvõime ja iseseisvus tööülesannete täitmisel

Ettevõte pakub

Huvitavat ja mitmekülgset tööd, koolitust
Konkurentsivõimelist ja tulemustest sõltuvat töötasu
Majutust ja toitlustust, tööd graafiku alusel

Tööpakkumise number
#309854

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
3. juuni 2013

Photo4You tegeleb innovaatiliste fototoodete ja -seadmete pakkumisega.

Vaata rohkem